На росії у Москві відкрили «Алею правителів» з бюстами всіх генсеків періоду Радянського Союзу, серед яких є і бюст Стална. ВІДЕО

На росії у Москві відкрили "Алею правителів" з бюстами всіх генсеків періоду Радянського Союзу, серед яких є і бюст Стална. ВІДЕО 11 279 переглядів

На «Алеї правителів» у композицію, крім Леніна, Сталіна, Хрущова, Брежнєва, Андропова і Черненка, входить прижиттєвий бюст першого і єдиного президента СРСР Михайла Горбачова.

«Умом россию не понять» — в цьому випадку цей вислів підходить до всього що відбувається на росії як завжди влучно.

Сама ініціатива створення «Алеї» належить «російському військово-історичному товариству», на чолі якого міністр культури рашки Володимир Мединський.

Мабуть наступним монументом «Алеї», буде як бюст Путіна та і погруддя Гітлера — теж «видатних» діячів.

На росії у Москві відкрили "Алею правителів" з бюстами всіх генсеків періоду Радянського Союзу, серед яких є і бюст Стална. ВІДЕО

На росії у Москві відкрили «Алею правителів» з бюстами всіх генсеків періоду Радянського Союзу, серед яких є і бюст Сталіна.

«Не можна з історичної пам’яті викреслювати жодної сторінки, якою б чорною вона не була … Напевно, я би плюнула на цей бюст, але я вважаю, що він повинен бути, тому, що це чорна сторінка в історії Німеччини, повинна назавжди, як рубець залишитися в серці німецького народу», — заявила депутат Держдуми Олена Драпеко, відповідаючи на питання, щоб вона зробила, якби в Німеччині поставили пам’ятник Адольфу Гітлеру.

Під час відкриття «Алеї правителів» кілька активістів намагалися протестувати проти пам’ятників тиранів, влаштовуючи невеликі пікети з плакатами в руках. Однак, охорона заходу постійно вилучала атрибутику в протестувальників.

 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ