Альона Дегрик (Шевцова) — кремлівські вкидання, зв’язок з бойовиками, відмивання грошей

1660 переглядів

А це керівниця конвертцентра Насірова — Альона Дегрік яка відмивала гроші ще за часів Яника.
Переписала бізнес на бойовика «ДНР», він (бойовик Жалнін) є в «Миротворці»

Зараз її чоловік … Євген Шевцов … увага! …керівник в ДБР (Державне бюро розслідувань)!

Ненавидить Президента, репостить російськи вкидання «ольгіно».

Це пости автора — аккаунт під ім’ям Сева Северский — типовий кремлівський провокатор.

Після чисельних кримінальних справ по незаконним фінансовим опереціям (обнал, конверти і т.д.) в яких фігурувала компанія «Леогеймінг», Дегрік (Шевцова) вийшла зі складу засновників цієї фірми, а саме ТОВ змінило назву з «Леогеймінг» на «Айгейм». Бенефіціаром фірми тепер зазначено ТОВ «Транс Трейд Груп», яке через ТОВ «Вин трейд консалт» записано на двох підставних осіб — Олександра Колміка і Володимира Тимощука.

Ці дві особи відверто з ознаками фіктивності — один мешканець села Андріяшівка Сумської області, другий села Велика Снітинка Київської області.
І ви думаєте що підставні персонажі приймали рішення по Жалніну?
Зрозуміло що, незабаром цей «Леогеймінг», закамуфльований в «Айгейм», піде на ліквідацію.

Йдеться саме про 2016-2017 роки
«З наданих в обґрунтування матеріалів вбачається, що невстановленими слідством особами, в період 2016-2017 років, розроблено та втілено у життя злочинний механізм, діяльність якого направлена на створення (придбання) ряду суб’єкті підприємницької діяльності (юридичних осіб), з метою прикриття незаконної діяльності, легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, пособництво ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах підприємствами реального сектору економіки, шляхом документального оформлення безтоварних операцій з купівлі-продажу цінних паперів, що фактично не мають жодної цінності, використовуючи при цьому ряд підконтрольних підприємств, створених з метою прикриття незаконної діяльності та таких службові особи та засновники яких не мають відношення до ведення фінансово-господарської діяльності»

І саме тоді коли керувала «Леогеймінг» Шевцова.

До речи, Дегрік (Шевцова) і зараз є директором та власником компанії «Леогеймінг Пей» просто додали «Пей», а стару засвічену в кримінальних справах компанію на ліквідацію. А цей бойовик Жалнін в таких справах багато кому допомогає.

Також, знайдіть відмінності.
Ось сайт http://www.leogaming.ua/ «ЛеоГеймінг Пей» — фірма якою володіє Шевцова, а ось сайт компанії «Леогеймінг» https://leogaming.net на якій висять кримінальні справи, яку пеереєстрували і яка іде на ліквідацію за допомогою фіктивних осіб та бойовика.

І ще
Дивіться тут https://opendatabot.ua/court/72083495-618e8a7ac0caf6cf5f2402cd0196b70b
Виявляється і нова компанія пані Шевцової (Дегрік) Леогеймінг Пей під слідствои також за відмивання грошей. Слідство веде СБУ.

Деніс Доценко

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ