За принципами дії український КОРД схожий до американського SWAT. ВІДЕО

За принципами дії український КОРД  схожий до американського SWAT. ВІДЕО 11 742 переглядів

Свої здібності здобуті під час виснажливих тренування, бійці спецпідрозділу КОРД продемонстрували на висоті 80 метрів на одній з висоток столиці.

КОРД (Корпус Оперативно-Раптової Дії) — новий, єдиний і універсальний підрозділ поліції особливого призначення Національної поліції України, в основу діяльності якого покладаються принципи служіння та захисту громадян України.

За принципами дії український КОРД  схожий до американського SWAT. ВІДЕО

Спецпризначенці КОРД — Донецька область

В основу повсякденної службово-бойової діяльності КОРД покладаються принципи служіння та захисту громадян України, ефективного забезпечення безпеки і прав людей.

Поліцейські, які прийняті на службу у підрозділи проведення спеціальних операцій, зобов’язані регулярно підтверджувати належний рівень фізичної, професійної підготовки, психологічного та медичного стану.

4 березня 2016 року перші спецпризначенці після відбору і професійної підготовки у Тренінговому центрі «КОРДу» отримали сертифікати.

Як відомо, підставою для цього стала Угода між Урядом Сполучених Штатів Америки та Кабінетом Міністрів України про допомогу у галузі правоохоронної діяльності та кримінальної юстиції від 13 березня 2015 року.

За принципами дії український КОРД  схожий до американського SWAT, однак зі своїми особливостями, новим рівнем професійного стандарту і найсучаснішим тактичним і технічним оснащенням.

За принципами дії український КОРД  схожий до американського SWAT. ВІДЕО

Завдання КОРДу:

Розробляє, готує та проводить спеціальні операції із захоплення небезпечних злочинців;

Припиняє правопорушення, що вчиняються учасниками злочинних угрупувань;

Звільняє заручників;

Здійснює силову підтримку під час проведення оперативно-розшукових заходів, слідчих (розшукових) та негласних слідчих (розшукових) дій, а також заходів забезпечення кримінального провадження;

Надає підтримку іншим підрозділам поліції з метою забезпечення переважаючої вогневої потужності над правопорушниками;

Бере участь в антитерористичних операціях, що проводяться Антитерористичним центром при Службі безпеки України;

Вивчає, узагальнює вітчизняний та іноземний досвід, а також методику роботи аналогічних закордонних підрозділів у цьому напрямку роботи;

Забезпечує здійснення заходів безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ