До Дня Незалежності України в Києві відбудеться військовий парад

18 114 переглядів

До 26-ї річниці з нагоди Незалежності України в Києві відбудеться військовий парад, а у Львові пройде загальнонаціональний проект «Українська пісня» По Києву пройдуть війська НАТО

Кабінет Міністрів України в рамках підготовки та відзначення 26-ї річниці Незалежності України затвердив план урочистих заходів, який передбачає, зокрема, проведення параду військ на вул. Хрещатик в Києві, сприяння національному телепроекту «Українська пісня» у Львові, а також забезпечення створення різноманітних медійних, освітніх, культурних проектів, зустрічей, дипломатичних прийомів та вшанування пам’яті героїв, які віддали життя за незалежність України.

План заходів було розроблено на виконання Указу Президента України учасниками Організаційного комітету, утвореного за рішенням Кабінету Міністрів.

До 26-ї річниці з нагоди Незалежності України в Києві відбудеться військовий парад, а у Львові пройде загальнонаціональний проект «Українська пісня» По Києву пройдуть війська НАТО

У військовому параді в Києві на Хрещатику та Майдані Незалежності 24 серпня візьмуть участь військові з’єднання країн-членів НАТО.

Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак під час перебування в Брюсселі, передає прес-служба оборонного відомства.

«Під час робочої поїздки в штаб-квартиру НАТО і двосторонніх переговорів з іноземними колегами, я запросив їх в Україну на День Незалежності. Йдеться про представників країн, з якими співпрацюємо для того, щоб вони також разом з нашими військовими взяли участь у військовому параді з нагоди 26-ї річниці незалежності України», — розповів Полторак.

Цілком заплановано понад півтора десятки заходів, в тому числі заходи безпеки та підтримки правопорядку в Києві та інших містах та селах України.

За його словами, планується, що іноземні військові підрозділи братимуть участь у параді в складі самостійних парадних розрахунків.

Зокрема, литовсько-польсько-українська бригада буде йти окремим підрозділом, інші підрозділи планують брати участь самостійно.

 

«Це будуть нововведення, які мають зацікавити українців, і серйозно підняти моральний дух наших військових», — підсумував Полторак.

Дерело: Урядовий портал

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ