У своїй клініці «Борис» «Слуга» Радуцький безкарно покалічив і засліпив пацієнта

“Слуга народа” Міхаіл Радуцький клініка Борис

У своїй клініці «Борис» «Слуга народу» Михайло Радуцький безкарно покалічив і засліпив пацієнта.

Тепер цей стиль його роботи — некомпетентність, особиста вигода і безвідповідальність добиває українську охорону здоров’я.

Зробити здорову людину інвалідом — засліпити засновника інженерної компанії на елементарної операції — видалення поліпа в носі і залишитися безкарним завжди було нормою для Михайла Радуцького. Некомпетентність і безвідповідальність персоналу його клініки Борис, хитрість і особиста вигода власника Радуцького привели до трагедії і кинули покаліченого пацієнта напризволяще.

Як виявилося згодом причина в банальній жадібності, щоб не оплачувати дороге лікування щодо виправлення їх лікарської помилки.

“Слуга народа” Міхаіл Радуцький клініка Борис

“Слуга народу” Михайло Радуцький, клініка «Борис»

Тож не дивно що, дорвавшись до влади із Зеленським, Радуцький активно добиває ледве живу систему охорони здоров’я українців і заробляє на епідемії, медикаментах і медпослуги.

Описаний нижче випадок — приклад витонченої безвідповідальності і підлості.

Михайло Радуцький власник клініки Борис завжди відрізнявся захмарними цінами медичних послуг. Але роздута реклама і палати з хорошим ремонтом залучали хворих надією на якісні медпослуги.

У березні 2011 року засновник провідної Київської інженерної компанії, кандидат технічних наук Назаренко Геннадій Степанович звернувся за видаленням поліпа в носі, що викликав періодичні головні болі.

10 березня було призначено операцію в клініці Борис з видалення поліпа в носі. З пацієнта взяли 100% оплату 3000 $ за видалення. Операцію вів

Хірург Гебріч Геннадій Григорович

Хірург Гебріч Геннадій Григорович

Після видалення поліпа в палаті Назаренко виявив, що не бачить правим оком «білий туман» і повідомив про це Гебрічу. Гебріч вже вів інший прийом в іншому місці і не поспішав з реакцією повертатися до пацієнта. До 17.00 зібрався консиліум з Радуцьким і по знімку томографії стало зрозуміло, що в результаті операції порушена кісткова тканина і розірваний очний м’яз, зоровий нерв був цілий, але через компресії кровоносних судин йшла атрофія зорового нерва. Потрібно було термінове втручання, як потім підтвердили українські та зарубіжні доктора, аж до дорогої евакуації до Швейцарської клініки, але консиліум з Радуцьким вирішив відкласти все на наступний день. Рятувати очі після помилки хірурга Радуцького відвезли в мікрохірургію Очей у «Медмістечко» до КТН Петренко.

Читайте також:  В «ДНР» повышаются темпы роста преступности.

Після прибуття в «Медмістечко» Габрич попросив у дружини Назарова ще грошей за медпослуги мікрохірургії.

У «Медмістечку» зробили ревізію ока та дістали проламаний хірургом осколок кістки і зшили м’яз щоб очі не дивився в бік. Але зір не повернулося. 14 березня співробітниця клініки «Борис» професор Куриліна Є.І., бачачи безрезультативність, відправила до професора Щеглову В.І., який був обурений непрофесійністю і зволіканням клініки Радуцького, спроби вводити ліки через вену в паху привели тільки до додаткового тромбозу вени 12 см в правій нозі.

Надалі на консультаціях з професійними зарубіжними очними хірургами з’ясувалося, що в Швейцарській клініці при оперативному реагуванні очі можна було врятувати, але операція і доставка коштувала б кілька десятків тисяч євро і ймовірно Радуцький це знав, але кричуща безвідповідальність і жадібність скалічили пацієнта і до середини березня виписали осліпленого на одне око.

Така травма одного ока дає ускладнення і перевантаження на друге око і далі можлива повна сліпота. А що таке сліпота для інженера, що створює великі Київські проекти, такі як торговий центр «Океан Плаза», Центр серця і багато знакові об’єкти України, це кінець не тільки професійної діяльності, а й взагалі крах всієї життєдіяльності. Але Радуцький наплював на те, що їм зруйноване життя людини і сотень співробітників інженерної компанії, для нього особиста вигода насамперед.

Особиста зустріч Назаренко з Радуцьким показала ницість і безпринципність цієї людини, який повідомив, що юридично Назаренко нічого не доведе, пацієнти в системі Українського охорони здоров’я не захищені від недбалості лікарів, стало зрозуміло, що юридична система клініки Радуцького налагоджена і добре підготовлена ​​на такі випадки.

Геннадій Степанович Назаренко відмовився від судової тяганини з Радуцьким і 9 років бореться за друге око із внаслідками на засліпленне око та продовжує будувати і керувати великими проектами поки може бачити одним оком. Зате Радуцький у Зеленського тепер керує здоров’ям всієї країни.

Читайте також:  ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ОТРИМАЛИ ПАРТІЮ БРОНЕАВТОМОБІЛІВ “КОЗАК-2”

Що в такому випадку можна очікувати українцям від МОЗ яким керує Радуцький — безпринципний делок на бідах хворих, який безвідповідально калічить українців? Особиста вигода, некомпетентність і безвідповідальність, розруха і провали добивають охорону здоров’я України, в принципі все те, що ми бачимо в усій політиці Зеленського.

Редакція просить повідомляти про подібні випадки з пацієнтами приватних клінік, і ми дамо їм розголосу.

ТОВ «Борис» було засновано в 1993 році колишнім фельдшером швидкої допомоги Михайлом Радуцьким.

Відповідно до системи YouControl, власниками «Бориса» сьогодні є, крім Радуцького, Лев Хлявич, Алла Кармалем і кіпрська компанія Highjob trading ltd.

Створенням клініки Радуцький займався разом з Дмитром Гордоном. У 1992 році почали займатися медичним туризмом — шукали в Україні пацієнтів і відправляли їх на лікування в клініку «Ассута» в Ізраїлі, з якою був укладений відповідний договір.

Зараз у клініки 2 медцентру в столиці. Ціна консультації педіатра коштує від 660 грн, стільки ж коштує і консультація терапевта.

Виклик лікаря додому обійдеться мінімум в 1110 грн, виклик швидкої — 751 гр за годину.

Доба в одномісній палаті стоять в «Борисі» від 3420 грн, в «люксі» — 9049 грн.

Клініка Слуги народу Михайла Радуцького Борис

Клініка Слуги народу Михайла Радуцького Борис