Лідер «Нацкорпусу» Андрій Білецький побив ветеранів полку “Азов” за підтримку Стерненка

Андрей Билецкий полк Азов Нацкорпус Андрій Білецький Національні дружини національний корпус

Лідер партії “Національний корпус” Андрій Білецький побив ветеранів полку “Азов”, колишніх голов київського осередку “Нацкорпусу” Сергія Філімонова та Назарія Кравченко.

Стало відомо, що бійців «Азову» били та катували усю ніч за підтримку активіста, бійця «Правий Сектор» Сергія Стерненка, і в побитті приймав участь і сам Андрій Білецький.

Про це повідомив Назарій Кравченко та адвокат Masi Nayyem на своїх сторінках у соціальній мережі facebook.

«Вчора увечорі з Serhii Filimonov були запрошені на бесіду з Андрієм Білецьким.
Але, як виявилось, бесіда колишніх Побратимів і не планувалась, бо нас пів ночі колективно намагались переконати не підтримувати Сергій Стерненко
Головними аргументами були удари в голову та допити.
Дякую усім Побратимам за їх час та натхнення в спробах переконати мене, але хочу заявити, що буду й далі підтримувати Сергія.
Своїх не кидають.» — повідомив Назарій Кравченко.

 
«Побили Назарій Кравченко та Serhii Filimonov. Сталось це на зустрічі, на якій вони були запрошені для бесіди із Андрієм Білецьким.

Зустрічі фактично не було. Їх били. В тому числі і сам Андрій. Вимагали дати інформацію хто замовив медійну підтримку Сергій Стерненко.

Ну що ж… дякуємо за дуже тонкий натяк.
Далі буде.

І питання до Офіс Президента України: а це вже та справедливість, про яку казав В. Зеленський? Чи ще чекати?» — повідомив у соцмережі адвокат Masi Nayyem.

Громадський діяч Роман Сініцин так прокоментував інцидент: “За позицію і підтримку Сергія Стерненка тепер одні побратими ламають і допитують інших побратимів, останні, звичайно ж, не мають жодного відношення до “мусорської повістки” і одного тимчасового міністра. Так співпало, буває”.

Як відомо, середовище “Національного корпусу” й “Азовського руху” розділилося в думках щодо підтримки громадського активіста Сергія Стерненка. Зокрема, лідер “Нацкорпусу” Андрій Білецький виступає проти підтримки Стерненка та останніми критикує його в медіа, на каналах (як-то ZIK) тощо.

— Вадим Тищенко

Читайте також:  Муженко: під час захоплення українські судна були обстріляні російською авіацією