Юлія Зуброва — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Юлия Зуброва співак 1746 переглядів

Відома волонтер Юлія Зуброва стала номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

Юлія автор-виконавець сучасного фронтового пісенного епосу, або як вона сама себе називає — «бліндажно-окопна співачка». Більше відома як Бандерівна.
Її дар – це сильний, енергетично заряджений голос. Її творчість — береже і усміхає багатьох захисників, а мелодійний ритм гітари лунає в бліндажах і окопах під самим «носом» ворога, підіймає бойовий дух та запал воїнів.
Розпочинала Юлія як «польовий волонтер», доставляючи допомогу на передову. Але згодом зрозуміла, що матеріальної допомоги не достатньо, і вже тепер, окрім іншого, возить на фронт свій спів. Бере участь у доброчинних концертах, заходах, фестивалях на підтримку армії. Бандерівну по широкій лінії фронту від Світлодарської Дуги до Авдіївки, Бутівки і Пісків.
Своїми піснями Юлія, як колись мандрівні кобзарі, розповідає правдиву історію, викриває зовнішніх та внутрішніх ворогів. Водночас в її творчості так багато сили, віри, любові і впевненості в нашій перемозі. За відгуками воїнів навіть під час тяжких боїв, під обстрілами, ці пісні додають сили жити і боротися

Юлія Зуброва

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ