Юлія Левчук — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Волонтерська премія Євромайдану SOS 2017 1441 переглядів

Відома волонтер Юлія Левчук стала номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

Юлію називають справжньою бджілкою, яка через постійні турботи та волонтерські завдвння майже не спить. Ця дівчина працює копірайтером та маркетологом. Допомагає волонтерому вільний від роботи час. Її волонтерський шлях почався ще з 2008 року. З 2014 року для систематизації своєї роботи створила благодійну організацію «Єднання спільноти», яку вже три роки координує без жодної оплати праці. В межах цієї організації допомогла близько 3000 дітям з важкими захворюваннями: рак, ДЦП, цукровий діабет, ВІЛ/СНІД, аутизм та розсіяний склероз. Організація збирає гроші на лікування хворих дітей в Україні та закордоном, а також на підтримку їх батьків. Організація, частиною якої є Юлія, це дружня сім’я, що складається з волонтерів, які в звичайному життя є студентами, журналістами, медиками, психологами, аналітиками та підприємцями. Юля з однодумцями допомагає дітям-сиротам: приходили, спілкувались, привозили необхідний одяг, книги, канцелярію. 

Юлія Левчук волонтер
Юлі вдається встигати всюди і коли розпочались воєнні дії на сході, вона взялась допомагати кільком бригадам військовим: закупила форму, медикаменти, монокуляри. Зібрану нею допомогу привозили на блокпости в Кримське, Камишевас, Попасну.

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ