Ярмолюк Любов — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Ярмолюк Любов 1520 переглядів

Відома волонтер Ярмолюк Любов стала номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

Любов Ярмолюк, будучи лікар за фахом. Вже багато років є автором і куратором медико-соціального проекту “Крок на зустріч” з підтримки дітей з органічними ураженнями нервової системи та порушеннями психіки, дітей-сиріт, дітей з соціально незахищених сімей. Допомагає з їх реабілітацією, організовує свята та поїздки по Україні для діток та їх батьків.

Пані Люба каже: «Ми щодня бачимо страждання хворих діток, але якби вся громада приєдналась до нас, то хворих діток і дітей-сиріт було б значно менше».

З 2014 року долучилась волонтерський рух краю, надаючи та організовуючи допомогу медикаментами (антибіотики, кровозупинні, інфузійні, противірусні та протипростудні препарати, індивідуальні аптечки) та медичними матеріалами (шовний матеріал, зокрема для судин, перев’язочні пакети, стерильні бинти, марля, системи) для воїнів на лінії вогню. та перебуваючим в таких лікувальних закладах: Обласна клінічна лікарня м. Дніпро, Рівненський військовий госпіталь, Госпіталь ветеранів війни у селищі Клевань Рівненського району, іншим демобілізованим воякам, котрі повернулися з пораненнями.

Минулого року стала ініціатором приготування святкової вечері для рівненських бійців, що мали зустрічати Різдво на передовій. Для вечері разом з двома подругами рівнянками насмажили 800 котлет, 800 налисників і голубців та ще багато смачних страв. Готувала святковий стіл для 400 бійців пані Любов за власні кошти. Фінансово їй допомогли сестра Лариса, та інші небайдужі рівняни, хто чим міг. Кожну страву волонтерки підписали, та написали бійцям листи-побажання перемоги и щасливого повернення додому

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ