Васильченко Тетяна — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Татьяна Васильченко волонтер 1469 переглядів

Відома волонтер Васильченко Тетяна стала номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

Тисячі порцій домашніх борщів та супів, енергетичних батончиків, тонни випічки були відправлені в зону АТО саме завдяки Тетяні.

Тетяна з перших днів війни разом з своїми дітками-патріотами почала допомагати військовим в зоні АТО передачами з теплих речами, медикаментами та всілякими смаколиками. Згодом разом з друзями почала сушити овочі та готувати сухі борщі на фронт та випікати смачну домашню випічку.

Тетяна є співорганізатором громадської ініціативи “РазомСила” по виготовленню та забезпеченню фронту сухими борщиками, супчиками та іншими швидкими та корисними стравами. А також група займається плетінням шкарпеток, пошиттям балаклав флісових та шкарпеток та шапок. Також група час від часу забезпечує волонтерський пункт на вокзалі у Києві домашніми стравами, за що бійці дуже вдячні та іноді почувають себе як вдома.

Стас — син Тетяни завжди поруч з Тетяною та попри свій вік в 12 років допомагає як дорослий чим може: чистить овочі, допомагає випікати печиво та його прикрашати, кроїть фліс для балаклав та набиває подушки. А також робить своїми рученятами поробки які виставляються на аукціони в допомогу військовим та їх родинам (останній раз печиво від Стаса було виставлено на аукціоні в поміч родинам полонених військових)

Васильченко Тетяна

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ