Василь Яцура — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Василь Яцура 1583 переглядів

Відомий волонтер Василь Яцура став номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

«Коли 4 роки ні миру, ні війни, стрімке сповзання в прірву злиднів, корупція, зневіра, химерні перспективи, — від цього зносить дах, навіть, в людей без нервів. я — маю нерви:), але ‘лікуюсь’ в #Клуб_Подаруй_Книгу! — перенесеш туди-сюди книжок 500 — і нерви у порядку. А після книг – уже можна слухати чути ‘ху іс ху’ і визначати середню температуру по палаті. Бо книги я люблю: корисно для здоров’я, а мета і цілі Клубу — ясні, вдячні читачі» – каже Василь Яцура.

Василя Яцуру добре знають як редактора журналу «Телерадіокур’єр» і організатора щорічного Київського міжнародного Телерадіоярмарку», а водночас пан Василь заснував громадську ініціативу «Клуб «Подаруй книгу» для благодійного (безоплатного) збору та передачі навчальної і художньої літератури військовим, дітям та людям похилого віку, а загалом, — соціально вразливим групам дітей і дорослих, які потребують такої допомоги.

Станом на кінець жовтня 2017 року учасниками Клубу «Подаруй книгу!» було зібрано і передано майже 9 000 книг!

Пан Василь не просто збирає книги, для того, щоб передати книгу потрібно здійснити цілий рід дій: прийом, перевірка, протирання, реєстрація, штампування, комплектація, пакування, відправка. І хоч пан Василь не завжди бачить, хто саме став читачем його книг, робить це з великою любов’ю до книг та їх читачів.

Інколи отримує слова подяки, як от від військового Капелане: «Подяка всім, хто жертвував і жертвує книги та усіляко підтримує це служіння — в нелюдських часто умовах ви допомагаєте людям залишатися людьми. Спочатку бо було Слово!»

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ