Світлана Варвянська — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Волонтерська премія Євромайдану SOS 2017 1325 переглядів

Відома волонтер Світлана Варвянська стала номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

Світлана Варвянська – світла людина, що рятує життя. З 2014 року Світлана переймається проблемами фронту. Спочатку пакувала передачі для медиків фронту та бійців, потім, з 2015-го, пройшовши декілька вишколів та інструкторські курси почала навчати мобілізованих бійців основам тактичної медицини.
Разом с колегами-інструкторами в Полтавському Інституті Зв’язку навчали четверту, п’яту і шосту хвилі мобілізованих, понад 10 000 тисяч бійців. Одночасно почалися виїзди на фронт, де навчання проводили прямо на передовій лінії, в різних бригадах та різних локаціях, там, де це було необхідно.
Бійцям ЗСУ, МВС та добровольчим батальйонам добре знайомі ці руді тактичні медики, бо виїзди продовжуються і до сьогодні. Інструктори такого рівня, як Світлана, дуже цінуються на фронті. Крім того, група постійно продовжувала збирати та привозити бійцям аптечки, а медикам — необхідні препарати та приладдя.
Світлана приймає активну участь в волонтерських проектах, направлених на навчання людей першої домедичної допомоги, наприклад «Я можу врятувати життя». Вона навчає старшокласників і журналістів, вчителів і медиків. Вважає, що це робить світ безпечнішим, бо в нас час всі мають знати основи домедичної допомоги і вміти її допомогу.

Світлана Варвянська волонтерА ще Світлана є співзасновником проектів в Полтаві, що направленні на підтримку демобілізованих бійців. Завдяки іі активній роботі в Полтаві провели змагання військових, що в результаті поранення на війні втратили кінцівки, «Сила Націі» в 2016. Змагання надихали бійців не здаватись та не зневірюватись після отримання тяжких поранень, оскільки навіть втративши кінцівки, хлопці показували надзвичайні результати в віджиманні, піднятті штанги і вправах на велотренажерах.
Світлана – приклад людини, чиє ім’я повністю відповідає характеру, адже Світлана по-справжньому світла людина, що робить важливі і яскраві справи

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ