Роман Ганопольський — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Волонтерська премія Євромайдану SOS 2017 1329 переглядів

Відомий волонтер Роман Ганопольський став номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

Роман Ганопольський – «народний дипломат» України, якому ми завдячуємо організацію життєвоважливого лікування в Австрії, що він організовував для поранених учасників протестів на Майдані, а також досі організовує для учасників АТО, що отримали важкі травми. З величезною любов’ю та сердечністю він і надійні соратники волонтерського руху українців в Австрії опікуються кожним пораненим, який приїжджає до них на лікування.
Ще із січня 2015 року і до нині завдяки їх допомозі здійснюються групові реабілітації бійців з ампутаціями ніг в кращому австрійському реабілітаційному центрі. Завдяки їх волонтерській допомозі українські бійці без ніг отримують унікальну нагоду вчитися ходити на протезах. На жаль, в Україні і досі наші незламні воїни не можуть отримати таку фахову і вкрай потрібну допомогу.
Роман та вся патріотична українська громада Австрії здійснює також величезну роботу у напрямку правдивого інформування населення та уряду Австрії про події, що відбуваються в Україні. Масові мітинги та просвітницькі зустрічі щодо українських питань не відбулися б найбільших містах Австрії без старань української діаспори в Австрії, що намагається розповісти світові про українські події.

Роман Ганопольський волонтер

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS

 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ