Олексій Купчук — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Aleks Kupchuk волонтер 1587 переглядів

Відомий волонтер Олексій Купчук став номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

Головний девіз Олексія «Добро повернеться Добром».
Олексій два роки тому вперше здав кров для порятунку життя дитини і відтоді розпочав популяризувати донорство. Допомога важкохворим діткам стали головною метою та ідеєю його життя.
З його легкої руки запрацював проект з моніторингу та поповнення бази донорів, які безкоштовно здають кров на допомогу хворим та групи взаємопідтримки GO LIFE. Проект постійно поповнюється донорами та нараховує тисячі учасників, отримав підтримку лікарні Охматдит, Центру служби крові та волонтерів.
В дитячій лікарні Охматдит Олексія добре знають, він часто навідується до відділення онкогематології. Саме це одна з найтяжчих груп ризику, що потребують постійної уваги, швидкого реагування та підтримки донорськими компонентами.
Ще одна успішна ініціатива Олексія — програма лояльності «Donorcard». Для заохочення українців долучатися і ставати донорами та взамін не лише рятувати життя, а ще й отримати знижки у різних закладах зі сфери обслуговування. Доброчинний проект вже підтримали відомі магазини та кав’ярні.

Олексій Купчук

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS

 

 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ