Оксана Білоус — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Оксана Білоус волонтер 1434 переглядів

Відома волонтер Оксана Білоус стала номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

Бійці називають її «хохотушка», Оксана Білоус – людина з великим серцем і великою душею.
Волонтерство в Обласній клінічній лікарні ім. Мечникова почалось для Оксани з перших поранених після Іловайська….
Як згадує Оксана, коли вона зайшла на територію клінічної лікарні, то відчула себе як у фільміжахів: все подвір’я клініки було заповнено пораненими, стони, крики…Біль, суцільній біль. Вонавміє лікувати душі і серця своєю неймовірною енергією, позитивом, добрим серцем.

Як розповідає боєць батальйону «Донбас», який отримав тяжке поранення під Іловайськом, Оксанапостійно посміхається, намагається підбадьорити, заряджає своїм позитивом. А ще, вона не гіршепрофесійного психолога, вміє відволікти бійця від тяжких думок, від депресії.

Не кожному волонтеру дозволять зайти в реанімацію Обласної клінічної лікарні ім.Мечникова,Оксана — має таке право, бо перед такою людиною відчиняються всі двері.
Якось, батьки одного бійця, який знаходився в комі, не знаходили місця, переживаючи за свогосина. Оксана з такою впевненістю сказала їм, що все буде добре, що навіть і сумніву не було, щоможе бути якось інакше. Через декілька місяців цього бійця – Василя Проня було переведено уКиївський військовий госпіталь, бо Василь вже дуже добре йшов на поправку.
І не важливо яка ситуація в сім’ї і що на душі, коли вона переступає поріг клінічної лікарні, всенаповнюється світлом і неймовірною посмішкою і заряджаючим сміхом.
Якщо когось з бійців потрібно відправити на реабілітацію, вона завжди зорієнтує кому потрібно, хтопотребує лікування та відновлення.

Оксана Білоус

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS

 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ