Марина Комар — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Марина Комар волонтер 1582 переглядів

Відома волонтер Марина Комар стала номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

Волонтер і доктор геологічних наук. Це про чарівну Марину Комар. Поміж захопленням палеонтологією, науковою роботою і завідуванням відділу Національного науково-природничого музею України Марина взялася допомагати нашим військовим на фронті — у 2014, коли почалася російсько-українська війна.
В травні Марина разом з невеличкою групкою інших волонтерів взяла під опіку 8 полк спеціального призначення Збройних Сил України. А в 2015 ще додатково почала допомагати зв’язківцям і мотопіхоті 1 окремої танкової Сіверської бригади. І до сьогодні вона опікується цими підрозділами. Паралельно була ше допомога і розвідникам, і снайперам, і 2-ому батальйону спецпризначення «Донбас».

Та це ще не все. Марина знайшла підтримку у польських благодійних організацій і разом з ними допомагає військовим медикам та парамедикам. А це: Київський військовий клінічний госпіталь, Миколаївський військовий госпіталь, Харківський центральний військовий госпіталь, 65 військовий мобільний госпіталь, 59 військовий мобільний госпіталь, ASAP та медикам, що знаходяться у підрозділах.

За свою віддану й масштабну волонтерську роботу Марина отримала подяку від Збройних Сил України, а з 2014 і до 2017 року отримала не одну подяку безпосередньо від військових частин

Марина Комар

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ