Ірина Абрамова — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Ирина Абрамова 1581 переглядів

Відома волонтер Ірина Абрамова стала номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

Ірина не афішує свою волонтерську діяльність, тому багато вчинків залишаються невідомими широкому загалу. Завжди допомагала різним бригадам, які перебували за цей час на Ширланівському полігоні. Вирішувала різні питання забезпечення і гідним умов перебування бійців на цьому полігоні. Найбільш відомий випадок, який набув широкого розголосу — це допомога 53 бригаді, яку розмістили на полігоні, де земля через дощ перетворилась в болото.. Тоді, завдяки Ірині та іншим активним волонтерам вдалось залучити міську та обласну раду і обладнати майданчик для розміщення бригади, було вирішено питання водо та електропостачання.
Ірина часто виїзджає на передову до бійців. На її рахунку чимало переданих приборів нічного бачення, біноклів, запчастин, комплектів термобілизни, берців, футболок, бронежилетів. Також Ірина в складі інших волонтерів брала участь у придбанні та передачі автомобілів в зону АТО. В своєму місті Ірину знають в 79-тій десантного штурмовій бригаді та 36-тій бригаді морських піхотинців. Також Ірина допомагає 54, 53, 93, 79, 128, 92, Донбасс, 28 бригадам
Гроші вона ніколи не просила в інших, а допомагала власними коштами. Так, за власний кошт і на власній машині неодноразово відвідувала позиції наших воїнів в зоні АТО і доставляла туди необхідні бійцям речі, інструменти, ліки та інше, побувала в різних бригадах в найвіддаленіших куточках. 

Ирина Абрамова волонтерБагато речей про діяльність Ірини можна дізнатись тільки випадково — вона просто і без розголосу виконує те, що підказує сумління. Також Ірина була організатором Миколаївського волонтерського посту для військових на залізничному вокзалі, який був одним із перших і найвідоміших в Україні. Пост працює цілодобово, в нього завжди чергують волонтери. Зараз вона постійно допомагає продуктами для цього посту за власний кошт.
Також постійно підтримує бійців у вирішенні особистих та соціальних питань, регулярно відсилає допомогу на фронт за власний кошт. Але все це, повторююсь, без розголосу. Ірина дуже скромна, порядна, принципова людина з великим серцем і щирою душею, яка завжди прийде на допомогу у будь-який час.

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИOne comment

  • Pingback: Євромайдан SOS нагородив волонтерів “Волонтерською премією – 2017” – #трайдент