Ігор Грінькевич — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Ігор Грінькевич волонтер 1327 переглядів

Відомий волонтер Ігор Грінькевич став номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

Ігор – викладач відділу «спів» у Хмельницькому музичному училищі ім. В. І Заремби, з 2016 року долучився до мистецької сотні «Рух до перемоги», які здійснюють волонтерсько-культурологічні виїзди в зони АТО. Відвідував місто Маріуполь у військових частинах 56-ї, 79-ї та 140-ї бригадах та здійснив ряд концертних виступів серед місцевого населення.

У листопаді 2016 року була спланована та здійснена поїздка в зону АТО з концертами і матеріальною допомогою військовим (місто Волноваха, військова частина 30-ї бригади). Вбрав участь у концертах для місцевого населення у місті Авдіївка, які відбулись з метою підняття рівня української свідомості та культури в цих регіонах. Здійснено поїздки в зону АТО в липні 2017 року в складі мистецької сотні «Рух до перемоги» для здійснення виступів для воїнів АТО і цивільного населення у районах Бахмут, Новотроїцьке, Покровськ.

«Рух до перемоги» — приїжджають не тільки з добрим словом, а й з матеріальною допомогою: привозять необхідні речі, медикаменти, овочі та домашні страви.

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ