Злочинне угрупування Веремієнко та Коханівського тероризує Водогін (ВІДЕО)

Депутат Київради від ВО «Батьківщина» Ольга Веремієнко та скандальний активіст та псевдо-націоналіст Микола Коханівський вже давно знаходяться в близьких стосунках кумів. Веремієнко є найбагатішим депутатом Київради. Тільки за 2016 рік її сім’я, згідно декларації, заробила 26 301 206 грн.
Уродженка села Магдагачи Тигдинського району Амурської області РФ відома тим, що її компанія «Акрилат-Хімконтракт», де вона працює заступник директора, а директор її чоловік, вже багато років ухиляється від сплати податків.

В травні 2015 року було розпочато кримінальне провадження.

Тільки в 2004-2005 роках аферисти вкрали в держави, через несплату податків та митного збору, близько 125000$.

 

Всі 4 роки, які Україна веде гібридну війну з Росією аферисти сім’ї Веремеєнко не гребують торгувати з агресором і підтримувати економіку путінської Росії.

По суті, ці люди займаються бізнесом на крові і спонсорують державний тероризм.

Тільки за три останні роки, «Акрилат-Хімконтракт» завіз російської продукції на суму понад 15 млн. грн!

Свого кума Коханівського Веремієноко використовує в якості силової підтримки та всіляких провокації на території своєї виборчої дільниці, а саме в селищі Водогін.

Здирники Веремієнко та Коханівський вимагають хабар в 400 000 доларів с забудовника на Водогоні.

Компанія-забудовник запланувала будівництво житлового кварталу в с. Водогін в Оболонському районі Києва. За результатами проведеного соцопитування, близько 80% місцевих жителів не заперечують проти будівництва на Водогоні. Однак злочинне угрупування Веремієнко та Коханівського залякують місцевих мешканців.

Веремієнко і Коханівський постійно вдаються до провокацій та блокують будівництво з тієї причини, що забудовник відмовився давати їм хабар у 400 тисяч доларів.

Акції протесту носять агресивний характер, а поведінка протестувальників межує із кримінальними злочинами. При цьому поліція Оболонського району погано реагує на правопорушення. Здається враження, що вони працюють в з’язці із здирниками.

Коханівський влаштовує провокації в центрі Києва

Коханівський влаштовує провокації в центрі Києва

Під час однієї з акцій протесту один такий «активіст» вантажівкою протаранив кілька автомобілів, дивом не зачепивши людей. Поліція зупиняла його пострілами.

Читайте також:  "Верните нас на передовую!" - доброволец батальона "Киев - 2" Вадим Кадыров

Найбільшу небезпеку становить Микола Коханівський — один з головних ініціаторів «протестів». Одного разу він напав з ножем на представника забудовника, чим пізніше хвалився у соцмережах.

Новини організації «ОУН» (Коханівського)

Судячи з новин на сайті "ОУН" Коханівського, у цього карманного угрупування дуже великий інтерес на Водогоні і явно не безкорисливий

Судячи з новин на сайті «ОУН» Коханівського, у цього карманного угрупування дуже великий інтерес на Водогоні і явно не безкорисливий

Коханівський позиціонує себе як член радикальної організації «ОУН». Однак з’ясувалося, що він був виключений з організації ще в березні 2015 року, і, по суті, є самозванцем.

На відео «Надзвичайних Новин» зафіксовано як вантажівка протаранила кілька автомобілів а Коханівський нападає з ножем на представника забудовника.

Представники будівельної компанії написали заяву в правоохоронні органи, і готові докласти речові докази, включаючи ніж, з яким було скоєно напад на людину. Але до сих пір оболонська поліція, чомусь, не зупиняє агресивних активістів. Напади відбуваються на очах у поліцейських, більше того — одному з них під час останніх бійок в голову потрапила цегла. Але нікого з провокаторів не затримують. Невже керівництву поліції Оболонського району вигідна гаряча точка на території Києва?

Ще одна ланка в злочинному ланцюгу Веремієно-Коханівського – Василь Вікторов.

Депутат-шахрайка Веремеєнко та самозванець Вікторов обкрадають мешканців Водогону і використовують їх у своїй нехитрій політичній грі!

Водогін став проектом, що приносить значний прибуток цім особам.

Суть афери на Водогоні.

Бюджетна комісія, у складі якої значиться Веремеєнко, лобіює фінансування соціально-економічного розвитку Оболонського району, територіальної складовою якого є і селище Водогін, а потім певна сума грошей, виділення якої не вимагає проведення тендера, осідає на рахунку будівельної компанії ПП «Науково-виробнича компанія «Укпромжітлобуд», яка належить керівнику ОСН водогону Василю Вікторову.

Таким чином, щорічно Водогін недоотримує близько 3 млн. грн., І справи немає цих двом пройдисвітам ні до зношених комунікацій, ні до забитих сміттєпроводів, ні до заростей бур’янів, ні до житлових умов людей, ні до умов перебування дітей в освітніх установах. А хвилюють їх тільки дерева і то лише ті, які підносяться на певних ділянках. Така собі любов до зелені!

Читайте також:  Две созданные при участии Украины ракеты-носителя Vega и Antares успешно запущены в космос

ВІКТОРОВ ВАСИЛЬ ГРИГОРОВИЧ — Керівник Органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Селище Водогін, Хутори Мікільській та Редьки», бойова одиниця депутата Веремеєнко і власник згаданої фірми-прокладки «Укрпромжітлобуд».

Вікторов — самозванець!

Всі жителі водогону прекрасно знають, як підкладаються підписи за його призначення, як алкоголіків і дармоїдів збирають в закритих приміщеннях для проведення аля-виборів, і як останні продаються за пляшку горілки.

Свідомі громадяни, яких більшість, його ніколи не підтримували і не вибирали, а значить, знаходиться товариш Вікторів на займаній посаді незаконно, пакет документів про його обрання громадою фіктивний, що вимагає втручання правоохоронних органів … і це обов’язково станеться!

Рано чи пізно Вікторова доведеться тримати відповідь і за фінансові махінації з грошима!

З 2012 року Вікторов працює тільки в ОСН із зарплатою 1500 грн.

При цьому він примудрився побудувати величезний будинок близько 800 кв.м., який ввів в експлуатацію в 2012 році.

В 2017 році Вікторов купив в лісі 10 соток землі за 60 тис дол!

Останні місця роботи Вікторова. Звідки гроші на шикарний маєток?

Останні місця роботи Вікторова. Звідки гроші на шикарний маєток?

Веремієнко та Вікторов не гребують нічим.

Їх засоби це чинення тиску на місцевих бізнесменів шляхом звернень до різних держслужби з помилковими звинуваченнями. Силовий тиск за допомогою «тітушок» Коханівського. Відкриття справ на «неугодних» за допомогою корумпованих оболонських правоохоронців. Здирництво грошей із забудовника.

Іх не хвилює зростання злочинності на Водогоні, не хвилює несанкціонована і повсюдна торгівля «паленкой» в мікрорайоні, стан теплового котла, зношені на 99,9% комунікації, будівлі і дороги, які потребують ремонту, а останнім часом і порно-графіті на стінах будинків, які бачать діти!

Все це результати діяльності і бездіяльності Веремієнко, Вікторова та компанії, яких турбує тільки власне збагачення.