«Завгар» януковича — голова-аферист с. Гостомель Юрій Прилипко підсовує громаді «свій» генплан розвитку селища

Юрий Прилипко Гостомель Киевская область 14 414 переглядів

Екс-регіонал, селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко став дуже відомою людиною після подій на Майдані у 2014 році. Після втечи сімейки януковича Майданівці знайшли в складах у Прилипка автопарк біглої сімейки.

Прилипко сховав у себе кортедж та елітні авто біглого президента на суму більш ніж 2 млн. дол. США.

Але це не завадило «завгару» януковича вистроїти успішну кар`єру як собі, так і своїй родині та наближеним — Юрій Прилипко став головою селища Гостомель.

Далі, від погроз, побиття журналістів, рейдерських захоплень, афер, банди тітушок, карманного «батальйону» до вирубки практично усіх лісів селища Гостомель, махінацій з землями, незаконні забудови з несплатою ПДВ до бюджету, корупція та багато іншого — це все, що відомо про одіозного Прилипка, на якого у нашій державі немає законодавства, бо його синок — прокурор

Терпець мешканців селища Гостомель уривається — «Прилипон» разом зі своєю адміністрацією підсовує громаді «свій» генеральний план розвитку селища:

«Гостомель. Перші згадки датуються 15 сторіччям. Магдебурзьке право, гайдамакі. Кожна вуличка Гостомеля просякнута великою історією. Ні час, ні війни не змогли знищити унікальну атмосферу затишного селища з рештками недоторканної пріродньої краси. Біда прийшла звідки не чекали – генеральний план, в якому 92 гектара призначені забудову багатоповерхівками» — інформаційна агенція Погляд

 

 

 

 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИOne comment

  • Pingback: В Гостомелі мер-екс-регіонал хоче віддати під забудову 92 га землі | Моя Київщина