З радіостанції «Радио Вести» звільняється 80% колективу

Радио Вести закрывается 11 585 переглядів

Колектив «Радио Вести» залишає радіостанцію. Про це в п’ятницю повідомили ведучі в ефірі радіостанції, передає lenta.com.ua.«Починати ще одну віху всередині війни — це недоцільно. Особисто я припиняю співпрацю з «Радио Вести», так само робить дуже багато моїх колег. Ви, вочевидь, чули, що звільняється генеральний продюсер Віталій Докаленко, шеф-редактор інформаційної служби Ольга Куришко», — заявив ведучий Дмитро Тузов.

Відзначається, що мовлення радіо має бути припинено через відмову Національної ради з питань телебачення і радіомовлення продовжити ліцензію замовнику. Раніше стало відомо, що услід за генпродюсером Віталієм Докаленком, шеф-редакторкою Ольгою Куришко і програмною директоркою Іриною Сінченко звільняються 80% співробітників «Ради Вести».

Як повідомляв Укрінформ, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 24 лютого перенесла розгляд питання про продовження строку дії ліцензії «Радио Вести» (ТОВ «ТРК «Дивосвіт») на мовлення у Києві на 3 березня. Днем раніше Нацрада відмовила «Радио Вести» (ТОВ «ТРВК «Мастер») у продовженні ліцензії на мовлення в Харкові.

За словами джерел видання «Детектора медіа», раніше співробітники «Радио Вести» підписали надані їм роботодавцем повідомлення про те, що з 28 лютого холдингу «Вести Украина» можуть бути не потрібні їхні послуги, якщо не буде продовжено ліцензії «Радио Вести». Але топ-менеджери редакції самі прийняли рішення припинити співпрацю з радіостанцією, не чекаючи продовження ліцензій.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ