З’їзд партії «Європейська Солідарність»: Петро Порошенко очолив партійний список

З’їзд партії "Європейська Солідарність": Петро Порошенко очолив партійний список 1115 переглядів

Партійний список політсили «Європейська Солідарність» очолив п’ятий президент України Петро Порошенко. Так вирішили на партійному з’їзді. Крім того, назвали прізвища інших кандидатів, які балотуватимуться до парламенту. Хто вони — про це у наступному матеріалі. 

Політсила з європейською назвою обіцяє крокувати до Євросоюзу. Її лідер запевняє: до 2023 року цілком реально отримати план дій стосовно членства в НАТО.

«І ми збережемо створену нашими зусиллями армію. Захистимо і квоти на українські пісні і квоти на телебачення і децентралізацію і енергетичну незалежність нашої держави. Захистимо безвіз, захистимо все що ми зробили але цього точно не достатньо. Ми маємо рухати країну вперед тим напрямом, тією тропою, яку ми завдавали п’ять років», — говорить Петро Порошенко, лідер партії «Європейська Солідарність».

В команді — нові-старі обличчя: досвідчені та перспективні.

Це спікер Верховної Ради Андрій Парубій, колишній голова Львіської облдержадімінстрації Олег Синютка, два відомих борця за права кримськотатарського народу — Мустафа Джемілев та заступник голови Меджлісу Ахтем Чийгоз.

Список формували не лише за принципом професійності, а й по-європейські — за гендером. І тепер, це чи не єдина політсила, в топовій десятці якої три жінки — віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, громадський діяч Софія Федина та віцеспікер Ради цього скликання Ірина Геращенко. Вона каже, їх політсила — не проект під вибори.

«Тому що одноразові проекти, вони розпадаються, оптимісти у важкі моменти ховаються по кущам і стають дезертирами, а ркаїну на своїх плечах тягнуть реалісти та прагматики. І в цьому залі зібралися реалісти та прогматики, які і є справжніми оптимістами», — говорить Ірина Геращенко, віцеспікер Верховної Ради України.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ