«Яйця» для в.о. прокурора Львівщини Мар’яна Тиховського

11 086 переглядів

28 березня під Львівською обласною прокуратурою на проспекті Шевченка зібралися активісти ГО «Дорожній контроль Львів» на чолі з Сергієм Кругловим, «Варти-700»  та мешканці міста з вимогою звільнити генпрокурора Віктора Шокіна та призначити нового очільника прокуратури за прозорим конкурсом.

На акцію активісти вийшли, щоб підтримати мітингувальників у Києві, які також протестують з вимогами звільнити Генпрокурора України Віктора Шокіна. Оскільки Верховна Рада буде піднімати питання і голосувати щодо відставки Шокіна.

Представник ГО «Дорожній контроль Львів» пояснив: «Це питання вже є багато місяців на вустах у людей, але жодних заходів не вживається. Ми бачимо, що повністю саботується боротьба з корупцією. Ті люди, які намагаються зробити якісь реформи, кардинальні зміни — переслідуватися. Якщо дійсно Шокін піде у відставку, ми вимагаємо те, щоб рішення про наступного генерального прокурора приймалось не кулуарно, щоб був оголошений весь перелік кандидатів на цю посаду, і щоб кожен мав можливість висловити свою позицію. Ми не прийшли сюди за жодне прізвище. Ми знаємо, що зараз звучать ті прізвища, що є наставниками самого Шокіна. Це  Столярчук, Сиврук та інші. Якщо ці люди будуть призначені, то це буде «Шокін-2». Тобто жодних змін не буде. Зараз є  насправді багато достойних людей. Група адвокатів  Небесної Сотні озвучила  Горбатюка (Сергій Горбатюк – начальник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури), є ще інші достойні прізвища.»3

Також активісти наголошують, що вимагають від в.о. прокурора Львівщини Мар’яна Тиховського пояснень щодо підписання заяви про звільнення заступника Генпрокурора Давіда Сакварелідзе.

Під час пікету вийшов заступник прокурора області Олег Соболь і зазначив, що Мар’яна Тиховського на робочому місці нема, проте вимоги він йому передасть.  Координатор «Варти-700» Наталія Шелестак від імені мітингувальників подарувала прокуратурі курячі яйця та дала зрозуміти, що до Мар’яна Тиховського активісти ще завітають.

Автор статті: Василіса Петрівська

Подписывайтесь на новости «Трайдент» в  Ваших социальных сетях:

Страница Trident в Facebook   Поставь «Like» и подпишись!  

Группа Trident в Facebook        Присоединяйся к сообществу!

Страница Trident в Тwitter        Заходи и «читай» нас!

Страница Trident в Google +     Подпишись в Google +

Канал Trident в YouTube           Подпишись на канал YouTube

Страница Trident ВКонтакте     Подпишись на новости! 

Группа Trident в ВКонтакте       Присоединяйся к сообществу!

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ