Володимир Ар’єв: Тимошенко проводить в Вашингтоні зустрічі щоб підірвати довіру до української сторони

Владимир Путин Юлия Тимошенко 11 672 переглядів

Народний депутат Володимир Ар’єв розповів про злочинну діяльніть лідера «Батькивщини» Юлії Тимошенко на міжнародній арені:

«Можливо вчора я був занадто різким щодо однієї леді, перепрошую. Та коли хтось діє проти держави я не можу бути спокійним. Коли країні потрібна єдність на міжнародній арені, а хтось їде за кордон вносити раздрай через свої вузькопартійні політичні інтереси — це злочин в нишніх умовах. Пояснюю

Зараз українська адміністрація активно намагається налагодити контакти з новою американською для переговорів щодо продовження санкцій проти РФ, а в той час Тимошенко проводить в Вашингтоні зустрічі щоб підірвати довіру до української сторони. Вона не Порошенку робить гірше, а Україні, бо питання продовження санкцій — це інтерес країни, а не її президента. Тому, визнаю, я зірвався на злу риторику, але усвідомлюю що не варто опускатись до рівня висловлювань деяких колег-депутатів. Занадто вже хамовитим стає внутрішнє парламентське середовище, вплив якого відчув і на собі. Тому далі буду використовувати інші аргументи.

Ось стаття на американському ресурсі The Hill, яка чітко розписує скільки коштують послуги американських лоббістів, працюючих для Тимошенко та інших хто їздить в Вашингтон діяти проти інтересів України:»

http://thehill.com/business-a-lobbying/business-a-lobbying/199114-lobbyists-for-jailed-ukraine-leader-courted-the

Володимир Ар’єв

Переклад:

The Hill: «Хто обслуговує лобістів українських лідерів»

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ