Змагання гранатометчиків. Найкращі вояки механізованих бригад Оперативного к…омандування Схід – 53-ї, 54-ї та 92-ї.

11 308 переглядів

На базі 54-ї ОМБР ЗСУ відбулись змагання на найкращі гранатометні розрахунки АГС-17 та РПГ-7В. У першості взяли участь вояки механізованих бригад Оперативного командування Схід – 53-ї, 54-ї та 92-ї.

Інструктори п’ятдесятчетвірки запропонували бійцям не добре відомий їм курс стрільб, а програму, яку самі й розробили, враховуючи досвід АТО. Таким чином хлопці отримали ще одну нагоду застосувати досвід, який здобули в гарячих точках на сході України, та відпрацювати дії в нестандартних ситуаціях.

Оцінюючи розрахунки, організатори звертали особливу увагу на враження цілі з першого пострілу, особливо – у випадку агсників. Адже підготовка гранатомета до пострілу заздалегідь для них надважлива! Також вагомими критеріями були точність влучання по статичних цілях, “ланцюгу піхоти”, швидкість та витрата боєприпасів.

За результатами змагань найкращими в обох категоріях стали вояки 54-ї омбр, а тому саме вони представлятимуть Оперативне командування Схід на подібних змаганнях, що незабаром відбудуться уже під егідою Сухопутних військ ЗСУ.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ