Житомирський бронетанковий завод вперше демонструє модернізовану бойову машину піхоти з новим бойовим модулем Дуплет і двигуном Deutz (ФОТО)

18 577 переглядів
На жовтневій виставці «Зброя та безпека 2016» делегація «Житомирського бронетанкового заводу» вперше для загалу продемонструє модернізовану бойову машину піхоти з новим бойовим модулем Дуплет і двигуном Deutz замість російського УТД-20.
Модуль «Дуплет» являє собою досить оргинальную конструкцію з роздільною установкою в одній безлюдній башті двох стабілізованих 30-мм автоматичних гармат ЗТМ2 (українська копія гармати 2А42) – кожна «зі своїм «спареним» 7,62-мм кулеметом КТ-7,62 (аналог ПКТ)Зверху башти додатково встановлено 30-мм автоматичний протипіхотний гранатомет КБА-117 (аналог АГС-17) та чотири пускові установки ПТКР Р-3 комплексу «Бар’єр». Цілодобова система управління вогнем включає тепловізійний, телевізійний і оптичний канали і лазерний далекомір. Розрахунок бойового модуля – дві людини, які знаходяться в підбашенному відділенні.

goipuzt3x3i x0aypfgimx8 vc9moj-hrnm

Модернізована бойова машина розробляється в інтересах замовника індійської компанії «Рилайенс Діфенс Лімітед» та Збройних Сил України.Раніше державне підприємство «Спецтехноекспорт», яке входить до складу ДК «Укроборонпром», і індійська компанія «Рилайенс Діфенс Лімітед» підписали меморандум щодо спільної участі в модернізації БМП — 2 для індійської армії.

Співпраця, в першу чергу, стосується виготовлення і постачання вузлів і систем для підвищення мобільності БМП, модернізації систем прицілювання і управління вогнем. Індійський парк БМП-2 різних модифікацій налічує близько 2000 одиниць. Більшість з них потребують модернізації та підвищення тактико-технічних характеристик.

Український Мілітарний Портал

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ