«Завод точної механіки” достроково поставив армії України сотні гармат

13 144 переглядів

ДП “НТК “Завод точної механіки”, який входить до складу ДК “Укроборонпром”, поставив останню партію гармат до військових частин Міністерства Оборони України в рамках державного оборонного замовлення 2016. Другий рік поспіль підприємство завчасно забезпечує українську армію замовленою технікою.

Слід зазначити, що кількість виробів за ДОЗ  у 2016 році була найбільшою за всю історію замовлень з боку Міністерства Оборони України. Крім того, підприємство звітує про готовність виконувати держзамовлення на 2017 рік також достроково.

У результаті наполегливої праці співробітників “НТК «Завод точної механіки” виробив більше двох сотень гармат ЗТМ1 та ЗТМ2, забезпечивши потреби Міністерства Оборони України.

Нагадаємо, що у кінці листопада КБ “Артилерійського озброєння”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, успішно виконало випробування завершальної у 2016 році партії мінометів калібром 82-мм КБА-48М1. Програма випробувань пройшла у рамках забезпечення Збройних сил України сучасним озброєнням, передбаченого Державним оборонним замовленням.

ukroboronprom.com.ua

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ