Загострення поблизу Маріуполя – є інформація про знищену позицію російсько-терористичних військ (МАПА)

18 963 переглядів

Як повідомляє блогер та волонтер Серж Марко – під Маріуполем точаться запеклі бої, зараз за непідтвердженою інформацією морським піхотинцям вдалось знищити позицію російсько-терористичних військ:

Відомо, що доволі довгий час нашим бійцям на цій ділянці надокучає опорний пункт бойовиків на висоті 73 поблизу селища Водяне, інформацію про який ми публікували на сторінках у соцмережах:

З цієї висоти працюють ворожі снайпери та розрахунки вогневих засобів противників, що наносять втрат українським Збройним Силам.

Також нещодавно на сторінці Сержа Марко у твітері з’явився пост про хорошу тенденцію у українських морських піхотинців, що боронять підступи до Маріуполя на цій ділянці фронту.

Як можемо побачить бійці значно посилили ці позиції, а нещодавнє загострення тут призвело до згоряння місцевих чагарників. Фото пожежі з твітеру Serg Marco – зйомка з Водяного:

Тому можна з великою вірогідністю впевненості сказати, що йде мова саме про цей опорний пункт, якщо інформація про його знищення підтвердиться то можна буде говорити про значне поліпшення тактичного становища наших військ на цій ділянці фронту через ліквідацію цього апендиксу на лінії зіткнення:

mil.in.ua

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ