За два тиждні російськи окупанти втратили близько третини розвідників — ГУР

11 211 переглядів

Командування російсько-окупаційних військ проводить розслідування стосовно діяльності командира та посадових осіб 4 окремої мотострілкової бригади (Алчевськ) у зв’язку зі значними втратами особового складу, повідомила прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони на своїй сторінці в Facebook.

За даними розвідників, за останні два тижні втрати у розвідувальній роті склали близько третини особового складу. Командира бригади викликали до генерального штабу ЗС РФ для проведення розслідування. Начальника розвідки відсторонили від виконання службових обов’язків.

Також в ГУР повідомили, що у рядах бойовиків продовжує зростати кількість злочинів та протиправних дій у відношенні місцевого населення. Так, два російських офіцера скоїли збройне пограбування кількох приміщень громадських осіб.

За інформацією розвідки, під час ротації підрозділів 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) було скоєно напад на бойову броньовану машину, в якій перевозили місячне грошове забезпечення підрозділів полку на передових позиціях.

Повідомляється, що для вчинення злочину використовувалась інша броньована машина з прихованими розпізнавальними знаками. Під час нападу зловмисники викрали гроші, а водія і касира вбили.

Командування російсько-окупаційних військ вживає заходів з недопущення масового звільнення особового складу. Через брак  окупантів в 7-ій окремій мотострілецькій бригаді (Брянка) 2-го АК ЗС РФ терористи не можуть виконувати бойові задачі.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ