Є три варіанти: з’явився прогноз щодо подій у «ЛНР»

1228 переглядів

Конфлікт між ватажками «ЛНР» Ігорем Плотницьким та Ігорем Корнетом, а також недавні події в Луганську є всього лише зштовхування кремлівськими кураторами своїх луганських маріонеток лобами у боротьбі за фінансові потоки.

Таку думку висловив «Апострофу» військовий оглядач Юрій Карін.

За його словами, в Луганську відбувається переділ сфер впливу.

«Тобто, російська спецслужба, яка займалася військовим злочинцем Плотницьким, «з’ясовує стосунки» зі спецслужбою, яка є «дахом» військового злочинця Корнета», — пояснив експерт.

У цій ситуації Карін допускає три варіанти переділу влади в «ЛНР».

Варіант перший — це боротьба за фінансові контрабандні потоки та інше мародерство, яке можна здійснювати на окупованій росіянами частині Луганської області.

Варіант другий — це отримання всієї повноти влади на цій території. І тут вирішується, хто зі спецслужб Росії переможе — ГРУ або ФСБ.

«Тобто, в підконтрольній ГРУ і Суркову Донецькій області, — а Сурков, нагадаємо, кум Захарченка, — пиляють тільки ті, кому належить. У Луганській області, навпаки, боротьба йде кілька років. Грубо кажучи, пан Плотницький у цій внутрішньовидовій боротьбі вже знищив «Соплю» Дремова, Бетмена, Мозгового, в загальному, всіх, хто намагався прорватися до «його» годівниці. Зараз виникли Корнет і польові командири, які нібито приєдналися до нього, тобто або «консерви», або завербовані ФСБ креатури», — пояснив експерт.

Варіант третій — усунення Плотницького від влади з метою об’єднання окупованих територій Луганської і Донецької області в чергове непорозуміння зі столицею у Донецьку.

«Це спрощує і здешевлює для РФ утримування цих територій. Крім того, контроль над всіма потоками залишається у руках однієї людини. Помічнику президента РФ Владиславу Суркову падає бонус у вигляді об’єднаного фінпотоку», — уклав він.

Як повідомляв «Обозреватель», в окупованому Луганську 21 листопада люди, що представляються як «Беркут», оточили центр міста і взяли «під охорону» адмінбудівлі заявивши, що це пов’язано з «проведенням навчань».

За день до цього керівник «МВС ЛНР» Ігор Корнет був відсторонений від посади через звинувачення у захопленні житла жительки Луганська. Пізніше Корнет назвав повідомлення про його відставку «чутками», заявивши, що «МВС» працює у штатному режимі».

Пізніше з’явилася інформація, що в Луганську стався збройний заколот. Місто залишилося без телебачення і мобільного зв’язку. Також у мережі з’явилося відео військового вторгнення терористів «ДНР» і російських військових на територію області.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ