Як державні органи працюють «на благо» Росії: антивірусне забезпечення

11 918 переглядів

Ще у вересні 2015 року Президент України затвердив  санкції   проти ряду російських компаній, в перелік яких потрапили відомі розробники антивірусного програмного  забезпечення  «Доктор Веб» і «Лабораторія Касперского», які ще досі використовують державні органи України. Відповідний Указ Президента України опубліковано на офіційному сайті, де є перелік усіх компаній.

наказСанкції щодо вказаних компаній стосуються заборони для державних органів купувати їхню продукцію або послуги . У обгрунтовуючих частини документа причиною введення санкцій відносно даних IT — компаній значиться , що вони створюють реальні або потенційні загрози національним інтересам , безпеці, суверенітету і територіальної цілісності України . Полягає така загроза в тому, що колишні і нинішні співробітники «Лабораторії Касперського» співпрацюють з російськими спецслужбами, деякі працівники компанії допомагають ФСБ в розслідуванні кримінальних злочинів, використовуючи інформацію про клієнтів. Також засновник і керівник компанії Євген Касперський сам працював в ФСБ. За даними агентства Bloomberg, з компанії пішли високопоставлені менеджери, замість них прийшли люди, у яких були тісні зв’язки з російськими військовими або розвідувальними структурами.

Антивірусна програма Dr. Web э продуктом компанії «Лабораторії Касперського».  Всі продукти антивіруса Касперського працюють в системі з найвищим пріоритетом, і не можуть бути обмежені або контролюватися будь-яким зовнішнім програмним забезпеченням або самою операційною системою.  Під час роботи Dr. Web проводить обмін даними з серверами, розташованими в  Росії.  Таким чином  ФСБ має доступ до інформації про клієнтів які користуються даним антивірусним продуктом.

Воникає питання чтм користуватись? Топ 10 кращих антивірусів 2016 з рейтингом програм для захисту комп’ютера, серед яких, звісно, є і вищевказані, та обрати для себе можна й інші варіанти (наприклад ESET NOD32 — антивірусний пакет , що випускається словацькою фірмою ESET, і ніякої Вам Росії)

Подписывайтесь на новости «Трайдент» в  Ваших социальных сетях:

Страница Trident в Facebook   Поставь «Like» и подпишись!  

Группа Trident в Facebook        Присоединяйся к сообществу!

Страница Trident в Тwitter        Заходи и «читай» нас!

Страница Trident в Google +     Подпишись в Google +

Канал Trident в YouTube           Подпишись на канал YouTube

Страница Trident ВКонтакте     Подпишись на новости! 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ