Волонтери повідомляють, що ЗСУ зайняли нові позиції на Світлодарській дузі

Волонтери повідомляють, що ЗСУ зайняли нові позиції на Світлодарській дузі 13 370 переглядів

Українські бійці «дуже постаралися» і зайняли нові позиції на Світлодарській дузі в зоні АТО. «Коротко і без подробиць. На Світлодарській дузі у нас «трохи» нових позицій з’явилося. Наші дуже постаралися і найголовніше все зробили тихо. Сепари тільки потім про все здогадалися, активізувалися, але було вже пізно», — повідомив на своїй сторінці у Facebook волонтер Юрій Мисягін.

За його словами, «наші позиції міцно наші», «опорники на них стоять». У теж час волонтер додав, що зараз «треба туди організувати 4500 метрів електричного кабелю, щоб у хлопців в бліндажах була електрика і світло».

Нагадуємо, 18 грудня бойовики атакували українських військових на Світлодарській дузі. Всього було здійснено три вогневих нальоти тривалістю від трьох до шести годин кожен. П’ять українських військовослужбовців загинули, шестеро отримали поранення, ще в 10 — травми і контузії. Один поранений потрапив у полон. За даними штабу АТО, це найважчі втрати ВСУ за останні 5 місяців. Після того бойовики неодноразово атакували позиції ВСУ в районі Світлодарської дуги. 23 грудня українські бійці звільнили від терористів село Новолуганське, розташоване в районі Світлодарської дуги, а також зайняли нові позиції.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ