Віктор Данилевський — номінант «Волонтерської премії — 2017» від Євромайдан SOS

Віктор Данилевський 11 247 переглядів

Відомий волонтер Олена Шевцова став номінантом «Волонтерської премії -2017» від Євромайдан SOS

Коли почалися складні часи на Сході України, почалися перші дуже непрості поїздки на фронт в різні підрозділи, Віктор з хлопцями, супроводжували волонтерську допомогу, яку передавали небайдужі люди, також супроводжував неодноразово машини бійцям.В один з сонячних днів липня, Віктор відвіз гуманітарний вантаж на Схід. Він супроводжував кілька тонн чергового вантажу, спорядження, ліки, продукти, засоби гігієни… Проте, з екіпажем він не повернувся назад, а залишився на фронті добровольцем.
Так, Віктор провів 2,5 роки захищав мирне небо, добровольцем, пізніше після
короткого лікування знову, поїхав на фронт вже в складі 3 полку ССО, був в
багатьох гарячих точках фронту.

Після повернення з фронту продовжує їздити на фронт з волонтерськими вантажами, до різних підрозділів, а сама 8, 3 полки ССО, 30 бригада, 80 бригада, 95 бригада, 92 бригада, 37 бат, 7 бат, ПС Санта, УДА, і інші. Є співзасновником благодійного фонду Подих надії нації.

Віктор разом з колегами продовжує добру справу і на мирній території України: збирає допомогу онкохворим, людям з важкими серцевосудиними захворюваннями, діткам загиблих бійців, діткам з ДЦП.

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у Києві

— Євромайдан SOS

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ