В Україні створили машину-міномет, яка вражає цілі швидше за звичайні (ВІДЕО)

11 980 переглядів

Новий мобільний мінометний комплекс «Барс-8ММК» продемонстрував свої бойові можливості під час практичних занять артилерії на одному з військових полігонів Київської області

Про це повідомили у прес-службі «Укроборонпрому».

На цих показових стрільбах, швидкість вогню «Барса» порівнювалася з темпом роботи звичайних мінометів, які перебувають на озброєнні українських Збройних Сил.

Під час завдання «Брас-8ММК», оснащений 120-мм мінометом та інтегрований у цифрову систему обміну інформацією, висунувся на позицію разом із традиційними мінометами. Враховуючи те, що час, який необхідний розрахунку нової машини для приведення її у бойовий стан, становить до 60 секунд, а координати цілі були моментально оброблені системою управління вогнем, «Барс-8ММК» першим відкрив вогонь та вразив всі цілі. Після чого першим залишив позицію, ще до того, як закінчили вести вогонь інші міномети.

Як зазначають розробники машини, «Барс-8ММК» інтегрований у систему обміну інформацією на полі бою, коли розрахунок мобільного мінометного комплексу отримує точні координати ворога у режимі реального часу.

За перебігом занять спостерігали президент України Петро Порошенко, секретар РНБО Олександр Турчинов, начальник генерального штабу Віктор Муженко та гендиректор «Укроборонпрому» Роман Романов.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ