В США заборонили будь-яку військову співпрацю з Росією поки Росія не звільнить окуповану територію України

11 414 переглядів

Документ забороняє виділяти кошти на військове співробітництво з Росією, доки Конгресу не нададуть докази того, що Росія звільнила «окуповану територію України» і припинила «агресивні дії, які загрожують суверенітету і територіальній цілісності України і країн-членів НАТО» — повідомляє Укрінформ.

Законопроект також забороняє Пентагону здійснювати будь-які дії, які можна тлумачити як визнання російського суверенітету в Криму.

«Двостороннє військове співробітництво є необґрунтованим, доки Росія продовжує виявляти агресію і залякувати партнерів і союзників США в Європі» — йдеться у висновку профільного комітету палати у справах Збройних сил.

Для відновлення можливості співпраці з Пентагоном Росії слід виконувати умови Мінських домовленостей і робити кроки для досягнення цілей, поставлених у них.

Напередодні палата представників США схвалила законопроект про створення спеціального комітету для боротьби з «таємним впливом Росії на інші країни та народи». Комітет проводитиме регулярні зустрічі, щороку звітуватиме перед Конгресом про виконану роботу, зокрема повідомлятиме про спроби російської влади чинити вплив і про ключові ініціативи самого комітету. 2017 року бюджет розвідувальної спільноти США має скласти близько $70,3 млрд.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ