В СБУ розповіли про посередників, які підкуповували українських політиків (ВІДЕО)

12 400 переглядів

Служба безпеки України викрила мережу групи посередників, які брали російські гроші для підкупу українських політиків, та оприлюднила їхні розмови. Відео перехоплених розмов опубліковане на YouTube.

«На жаль, ми знаємо, що в Україні є ціла купа громадян, які займають посади, і ті, які посади не займають, які чомусь знаходяться в дуже тісному контакті… у деяких з них за короткий проміжок часу по 150 контактів з цим московським агентом. Перші більш ніж 20 обшуків ми провели вже вчора, і є вже перші результати», — заявив на брифінгу голова СБУ Василь Грицак.

Також спецслужба опублікувала перехоплення телефонних розмов посередників, які займалися підкупом політиків в Україні.

За інформацією СБУ, йдеться про екс-помічника колишнього міністра освіти Дмитра Табачника Антона Кузьменка і колишнього головного редактора проросійського видання в Запоріжжі «Новий регіон» Павла Золотарьова. Одним з епізодів у справі щодо проплачених законодавчих ініціатив українських політиків стала організація виступу нардепа за гроші на захист законопроекту №4245 «Про вільну економічну зону», так звану «Порто-франко».

 

Крім того, голова СБУ додав, що спецслужби РФ продовжують спроби дестабілізації ситуації в Україні, Служба безпеки України робити все можливе для запобігання провокації.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ