В Івано-Франківську відкрито виставку про 100-річчя Української Революції. Фотозвіт

Родини Небесної Сотні Ігор Гурик Юлія Цепун 11 717 переглядів

В Івано-Франківську відкрито виставку про 100-річчя Української Революції

Виставку до Івано-Франківська привіз Благодійний Фонд «Майдан Гідності«, засновниками якого є родини загиблих Героїв Небесної Сотні Ігор Гурик та Юлія Цепун.

Цей проект створений у Києві за ініціативи «Музею Революції Гідності /Revolution of Dignity Museum та за підтримки Інституту національної пам’яті України.

“Тут представлено нашу історію від Революції 1917 року і до сьогодення, до подій останньої Революції 2014 року», – розповідає батько загиблого Героя Небесної Сотні Ігор Гурик: – «Переглядаючи цю виставку можна побачити весь процес нашої сторічної боротьби. Вона показує нам, що те, що розпочалося 100 років тому, триває до сьогоднішнього дня. І ворог навіть не змінився – на сьогодні ми маємо війну”.

«Виставка має мандрувати всією Україною, щоб кожен Українець міг побачити історію нашої держави, про яку слід пам`ятати та не забувати» — розповідає дружина загиблого Героя Небесної Сотні Юлія Цепун.

Окрім цього, за кілька днів буде представлено календарі та артбуки на тему 100-ліття української революції.

Виставка включає в себе мультимедійні елементи – на екранах біля стендів можна побачити кадри з відповідного періоду історії. На кольорових плакатах зображено реконструкції одягу та побуту людей того часу, а також світлини відповідних періодів.

“В ідеї закладено, щоб виставка мандрувала українськими містами, але для цього не вистачає ресурсу”, – зауважив Ігор Гурик.

Виставка «Відважні наші Герої» проходить в  музеї  «Героїв Небесної Сотні» за адресою м. Івано – Франківськ, вул. Євгена Коновальця  44/46

Виставка пробуде в Івано-Франківську до 13 березня 2017 року.

 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ