«Укроборонпром» виготовлятиме унікальні українські ракети за новою технологією (ФОТО)

11 625 переглядів

Державна акціонерна холдингова компанія «Артем», що входить до складу ДК «Укроборонпром»,  оснастила своє виробництво новою розкочувальною машиною  RFFM 330-138-300 з ЧПУ. Вже зараз обладнання знаходиться на стадії введення в експлуатацію, із залученням фахівців фірми «Repkon» на новоствореній дільниці виробничого корпусу підприємства.

З розвитком проекту «Вільха» та новим обладнанням ознайомилось керівництво  РНБО та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, відвідавши ДАХК «Артем» 24 листопада.

«Ми запускаємо технологічну лінію яка забезпечить виробництво унікальних корпусів для нашої техніки. Тепер ми можемо з надміцних сплавів виготовляти корпуси ракет, що забезпечать їхнє використання. Навіть в радянських часів Україна не мала таких технологій», – зазначив Секретар РНБО України Олександр Турчинов.

Розкочувальна машина  RFFM 330-138-300 з ЧПУ призначена спеціально для виробництва високоприцезійних порожнистих труб. Машина має можливість формувати ротаційно-симетричні  порожнисті деталі з різною товщиною стінок.

«Унікальність технології   «вільного розкочування» полягає в  отриманні деталей з різною геометрією внутрішніх та зовнішніх стінок, що є обов’язковою вимогою до означених корпусних деталей виробу «Вільха», – повідомив Заступник генерального директора ДК «Укроборонпром» Володимир Кострицький.

 

"Укроборонпром" виготовлятиме унікальні українські ракети за новою технологією

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ