Українські військові отримали нову зброю — легкий переносний ракетний комплекс «Корсар» ВІДЕО

13 213 переглядів

На озброєння української армії вступив легкий переносний ракетний комплекс «Корсар», розроблений ДП «Державне Київське конструкторське бюро «Луч».

Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

Легкий переносний ракетний комплекс «Корсар»

Прийняття на озброєння ЗСУ нового ракетного комплексу передував цілий ряд випробувань. Також достроково були виготовлені і поставлені більше 50 ракет до «Корсара».

КБ «Луч» для «Корсару» розробило дві керовані ракети: РК-3К та РК-3ОФ.

 

Переносний ракетний комплекс «Корсар» дозволяє вести вогонь на дистанції 2,5 км (аналогічна дальність у американського FGM-148 Javelin), а наведення ракети здійснюється за допомогою лазерного променя.

«РК-3К оснащена тандемною кумулятивною бойовою частиною, яка призначена для ураження сучасних броньованих нерухомих і рухомих об’єктів, які мають комбіновану, рознесену або монолітну броню, у тому числі з динамічним захистом, а також завислих вертольотів. Ця ракета забезпечує бронепробиття за динамічним захистом не менше 550 мм. РК-3ОФ оснащена осколково-фугасною бойовою частиною з ударним ядром та призначена для ураження легкоброньованих об’єктів, споруджень польового типу (ДОТ, ДЗОТ) і живої сили. У ході випробувань було досягнуто наскрізне пробиття бронеплити товщиною 50 мм», – пояснили в «Укроборонпромі».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ