Українська крилата ракета успішно пройшла перші випробування

1596 переглядів
В Україні 30 січня відбулися перші льотні випробування нової ракетної техніки — української крилатої ракети наземного базування, яка здатна точно уражати наземні та морські цілі.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після завершення випробувань, повідомляє прес-служба РНБО.

«Сьогоднішніми випробуваннями ми відкрили новий етап ракетної програми, відповідно до якого наші Збройні сили повинні отримати потужні високоефективні крилаті ракети, здатні на великій відстані точно вражати ворожі цілі», — наголосив Турчинов, підсумувавши, що ракетні комплекси такого класу «є важливим фактором стримування агресора».

За його словами, це повністю українська розробка конструкторів державного підприємства «ДержККБ «Луч» у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами ОПК України.

«Під час випробувань, які відбулись успішно, перевірялися льотні характеристики та робота систем ракети», — зазначив він.

Турчинов також повідомив, що РНБО України, яка координує національну ракетну програму, поставила завдання «розробити комплекси крилатих ракет не тільки наземного, а й морського та повітряного базування».

 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ