Україна та Польща посилюють співробітництво у сфері оборони

11 314 переглядів

За підсумками переговорів делегацій під головуванням Президента Петра Порошенка та Президента Республіки Польща Анджея Дуди відбулося підписання Генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про співробітництво у сфері оборони.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента України.
Документ підписали Міністр оборони України Степан Полторак та Міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич.
Генеральна угода між Урядами України та Польщі про співробітництво у сфері оборони розроблена Міноборони відповідно до Закону України «Про міжнародні договори України» за ініціативи польської сторони.
Метою документа є створення договірно-правової бази для розвитку співпраці між Сторонами в оборонній сфері на принципах взаємності.
Угода створює правові підстави для розширення українсько-польського співробітництва в оборонній галузі, зокрема за напрямами:

військовий зв’язок та інформаційні системи;

проведення науково-дослідних робіт для потреб збройних сил;

оборонна політика та планування; логістичне забезпечення збройних сил;

проведення військових інженерно-технічних робіт; військова інфраструктура;

розробка, модернізація, виготовлення та поставки оборонного обладнання, співробітництво у сфері оборонної промисловості;

операції сил спеціального призначення;

інші напрями співробітництва за взаємною згодою Сторін.
Укладення Генеральної угоди матиме позитивний вплив на обороноздатність держави, розвиток оборонно-промислового комплексу та розвиток Збройних Сил України, а також передбачає можливість започаткування нових актуальних напрямів та форм співробітництва Сторін.

161202_1_ukra%d1%97na-poolshha_1480681151

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ