Світлодарська дуга. Як ЗСУ знищили позицію бойовиків (КАРТА)

14 554 переглядів

На Світлодарській дузі відбувся бій між 53-ю бригадою та ворогом.

Світлодарська дуга залишається однією з найбільш гарячих точок фронту. Не дивлячись на те, що останнє серйозне загострення на цій ділянці відбулося ще в 20-х числах червня, коли внаслідок вогнюворога ЗСУ змушені були стріляти у відповідь і дуже влучно. Тоді були знищені два ворожих міномети, кулеметна точка та кілька терористів.

У 20-х числах липня волонтер Юрій Мисягін, котрий опікується 53-ю бригадою, що воює на дузі, написав гарні новини про 23-х бойовиків, котрі відправилися у Стаханов — багато в морг.

Також за літні місяці наші хлопці продовжували рухатися вперед у «сірій зоні» дуги.

Позиційні бої тривають постійно. Ворог досі стріляє по «чарівному лісу», відбитому ЗСУ наприкінці 2016-го року. Ведеться вогонь з мінометів 82-мм і 120-мм калібру, гранатометів, стрілецької зброї, БМП, а також працюють снайпери.

Вчора на Світлодарській дузі відбувся черговий бій. За словами Юрія Мисягіна, він тривав 2,5 години. Ворог стріляв зі 120-мм і 82-мм мінометів, працював їхній снайпер, а також кулемет і ЗУ. ЗСУ відповіли вогнем у відповідь. Як каже Мисягін, то була «третя сила».

Внаслідок цього бою, як каже волонтер, вдалося просунутися вперед на 1 км.

Бій тривав у районі Нижнього Лозового. Постраждали ворожі позиції, що поруч із опорами ЛЕП. Одна була знищена взагалі. Наразі бойовики мовчать про втрати.

Тим часом у Дебальцеве ворог вже давно підтягнув підкріплення у вигляді бронетехніки, а також російських офіцерів. Поруч з містом облаштовані ВОПи.

Бої на Світлодарській дузі за метри землі триватимуть ще довго. Але цей успіх ЗСУ є своєрідною відповіддю за напад на наш ВОП під Красногорівкою, наприкінці липня. Хоча із ним ситуація ніяк не пов’язана.

Depo.Війна

 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ