Презентовано нові українскі комплекси подавлення сигналів управління БПЛА

13 349 переглядів

ХК «Укрспецтехніка» під час виставки «Зброя та безпека 2016» вперше представила комплекс подавлення сигналів управління та телеметрії безпілотних літальних апаратів «Анклав-УТ», а також оновлену версію комплексу постановки завад навігаційним приймачам GPS/GLONASS «Анклав-Малиш».

Як повідомив кореспонденту Defense Express заступник генерального директора ХК «Укрспецтехніка» Михайло Прохоренко, підприємством на сьогодні проведена робота по вдосконаленню можливостей власних розробок, що призначені для боротьби з безпілотними літальними апаратами (БПЛА).

Так, вперше презентується комплекс «Анклав-УТ», який забезпечує подавлення сигналів управління та телеметрії БПЛА в трьох ключових частотних піддіапазонах в загальному діапазоні від 400 до 2500 МГц. Під час функціонування комплексу, оператор БПЛА втрачає можливість керувати ним та передавати сигнали управління. «Анклав-УТ» ефективний під час застосування для прикриття стаціонарних військових об’єктів.

Крім того, ХК «Укрспецтехніка» представила зменшену версію комплексу постановки завад навігаційним приймачам GPS/GLONASS «Анклав», яка отримала назву «Анклав-Малиш». Оновлена версія візуально значне менше ніж її попередник. Має вже не чотири, а дві антени для передачі сигналів подавлення. Вага «Анклав-Малиш» зменшилася до 15 кг, однак зріс час безперервної автономної роботи з 2 до 6 годин. Новий «Анклав» розроблений на замовлення українських силовиків для застосування в міських умовах.

ust_2_anklav-ut_

defence-ua.com

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ