По 500 гривень за штуку «біомаси»: Екс-регіонали мобілізують учасників на Псевдомайдан, — Ірина Луценко

11 102 переглядів

Нардеп від БПП заявила, що серед організаторів подібних акцій як «колишні представники Партії регіонів, які розстрілювали людей на Майдані, так і представники опозиційних сил, які тоді сиділи в тюрмі».

Заступник голови депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко заявила, що в регіонах опозиційні сили набирають учасників акцій протесту в Києві за 500 гривень на добу. Про це вона сказала під час Погоджувальної ради у понеділок.

«Депутати нашої фракції зафіксували по регіонах України «збирачів», які обіцяють 500 гривень за добу бажаючим прийняти участь в цих ганебних акціях протесту», – повідомила Луценко.

«За какие деньги сей невиданный банкет во время войны?», – зазначила Луценко, перейшовши на російську мову.

За її словами, прикро, що серед організаторів подібних акцій як «колишні представники Партії регіонів, які розстрілювали людей на Майдані, так і представники опозиційних сил, які тоді сиділи в тюрмі».

«Дико чути про союз, який намагається осідлати ці акції протесту на так званий Псевдомайдан, а точніше — Антимайдан», – сказала Луценко.

«Напрошується висновок, що на дестабілізацію всередині країни йдуть криваві гроші Кремля. Бо головне завдання Путіна і Росії — це спроба зірвати на саміті 24 листопада надання Україні безвізового режиму», – зазначила нардеп.

«Ми, як партія влади, яка взяла на себе відповідальність, закликаємо свідомих українців не підтримувати ці позорні акції», – закликала Луценко.

 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ