Навіть за даними брехливого кремлівського «Левада-центр», вже зараз кількість росіян, що не підтримують «Л/ДНР» більше ніж тих хто підтримує — 43% проти 41%.

11 457 переглядів

Усе більше росіян виступають проти підтримки «Л-ДНР»

Дедалі менше росіян схвалюють підтримку Росією самопроголошених «ДНР» та «ЛНР» 

Про це свідчать результати проведеного російським «Левада-центром» опитування, передає «РБК«.

Згідно з опитуванням, 41% респондентів висловилися за подальшу підтримку Росією невизнаних утворень на Донбасі. 6% вважають, що Москві варто підтримувати Київ у цьому конфлікті. Водночас 37% виступають проти того, щоб Москва підтримувала будь-кого в цій ситуації.

Соціологи «Левада-центру» вказують на тенденцію дедалі меншого інтересу росіян до питання можливого приєднання Донбасу до Росії. Спостерігається також і послаблення цікавості з боку росіян до конфлікту та ситуації в Україні загалом, якщо порівнювати з 2014-2015 роками.

На думку партнера Агентства стратегічних комунікацій Вадима Самодурова, у більшості росіян досі немає певності щодо питання, навіщо Росії підтримувати Донбас. Іншим фактором, що викликає невизначеність російських громадян щодо «ДНР» та «ЛНР» є те, що він назвав «правовим свавілям» на непідконтрольній Києву території Донбасу.

 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ