На складах та арсеналах ЗСУ встановлено системи захисту від БПЛА

На складах та арсеналах ЗСУ встановлено системи захисту від БПЛА 11 133 переглядів

У Збройних Силах України триває робота з підвищення вибухопожежобезпеки, посилення охорони та оборони баз, складів та арсеналів: вживаються заходи зі встановлення нових технічних засобів охорони, пожежної сигналізації, ремонту і будівництва захищених приміщень для зберігання зброї та боєприпасів, удосконалюється система спостереження і оповіщення тощо.

З метою посилення охорони та оборони арсеналів, баз і складів триває внесення змін до організаційно-штатних структури підрозділів охорони.

Також, запроваджується новий порядок охорони і протидії проникненню на об’єкти Збройних Сил України. Водночас, на базах, складах та арсеналах ведеться планова робота з обслуговування боєприпасів, їх переукладка в нову тару.

Так, протягом цього року за Програмою живучості відновлено 89 сховищ, понад 23 кілометрів огорожі периметру та інженерних засобів охорони, виготовлено понад 5000 одиниць тари для боєприпасів, відремонтовано 3 захищені сховища, встановлено системи захисту від БПЛА тощо. До кінця поточного року планується виконати низку першочергових робіт відповідно до виділених бюджетних асигнувань.

Підвищення безпеки та живучості баз, складів і арсеналів перебуває під постійним контролем керівництва Генерального штабу та Озброєння Збройних Сил України, невідкладно вживаються заходи щодо вирішення проблемних питань.

mil.gov.ua

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ