На Київщині відбулись практичні польоти тактичної авіації Повітряних Сил ЗСУ (ВІДЕО)

40-а бригада тактичної авіації Повітряних Сил ЗСУ 1802 переглядів

На Київщині відбулись практичні польоти військових 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил ЗСУ на багатоцільових винищувачах МіГ-29. За словами першого заступника командира повітряного командування “Центр” Олега Геся, тактична авіація майже щодня піднімає в небо бойові винищувачі. Льотчики відпрацьовують перехоплення повітряних цілей, обстріл наземних об’єктів та патрулювання державних кордонів. Винищувачі піднімаються в небо мінімум двічі на тиждень. Якщо раніше нальот був 8-10 годин, то на даний час льотний склад нальотує до 60-80 годин на рік.

Через російську агресію українські льотчики регулярно відпрацьовують повітряне чергування. Поки літають навколо території військової частини. Та потужності дозволяють охороняти радіус до 500 кілометрів. Наприклад, МіГ-29, розроблений у 80-х роках минулого століття, належить до надзвукових винищувачів. Він легко може літати на висоті від 15 метрів до космічних 25 кілометрів.

Пілоти регулярно відточують майстерність, займаючись на унікальних авіасимуляторах  “МіГ-29”, які з граничною точністю імітують реальний винищувач. Окрім того інструктори моделюють для пілотів екстремальні ситуації — аварійну посадку або супровід цивільного літака, який захопили терористи.  Кожен із пілотів має присвятити віртуальним польотам як мінімум 30 годин на місяць.

Українські захисники запевняють, що всі літаки у бойовій готовності. Проте їхню кількість через секретність не розголошують. У разі повітряної загрози пілоти готові підняти своїх “пташок” за лічені хвилини.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ