Мінстець, нарешті, запрацює? Порошенко затвердив доктрину інформаційної безпеки

інформаційна безпека

Петро Порошенко затвердив доктрину інформаційної безпеки. Одна з основних її цілей — протидія «руйнівному інформаційному впливу Російської Федерації в умовах розв’язаної нею гібридної війни».Відповідний указ опублікований на сайті президента. Таким чином Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про доктрину інформаційної безпеки України».
«…необхідність прийняття Доктрини інформаційної безпеки України зумовлена виникненням актуальних загроз національній безпеці в інформаційній сфері, а також потребою визначення інноваційних підходів до формування системи захисту та розвитку інформаційного простору в умовах глобалізації та вільного обігу інформації», — йдеться в повідомленні прес-служби президента.
Доктрина покликана забезпечити «захист українського суспільства від агресивного впливу деструктивної пропаганди, перш за все з боку Російської Федерації».

Організація та забезпечення моніторингу ЗМІ та загальнодоступних ресурсів українського сегменту мережі інтернет для виявлення інформації, поширення якої заборонено в Україні, покладені на міністерство інформаційної політики України.
Документ набирає чинності у день його опублікування.