Курячий грип атакує «ДНР»

Донецька «Пролетарська птахофабрика» здійснює закупівлю інкубаційних яєць у постачальників зі Свердловської області РФ, в той час як над РФ нависла загроза епідемії курячого грипу.

Навіщо утилізувати хвору птицю, якщо її можна збути в «ДНР».

Спочатку представники «русского мира» прозпочали практику завезення з РФ до ТОТ хворої птиці (кур), що спричинило масовий мор курей на птахофермах «республік».

Слід вказати, що лабораторні аналізи, які здійснюються у м. Донецьк, не виявляють причин загибелі переважної більшості курчат. Тобто мова йде про замовчування справжньої причини загибелі птахів.

Деякі фахівці вважають, що причиною мору птиці може в т.ч. бути спалах «пташиного грипу».
На теперішній час у Донецькій обаласті відмічено погіршення епідеміологічної обстановки, в першу пов’язаної із зростанням захворюваності на ГРВІ.

Статистика захворюваності у «ДНР» з 27.01 по 01.02.2020 вказує на на 5 тисяч випадків захворювання місцевих жителів, а у закладах охорони здоров’я прогнозують на поточний місяць перевищення епідеміологічного порогу захворюваності на грип (в першу чергу на курячий грип штамів «А» та «В»). «В связи с нарастанием активности эпидемического процесса, можно ожидать подъем заболеваемости до эпидемического уровня со второй-третьей декады февраля» говорять у тамтешньому «міністерстві».