Київський бронетанковий завод у 2016-му передав ЗСУ і Нацгвардії понад 50 нових БТР-3

12 171 переглядів

У 2016 році ДП «Київський бронетанковий завод», який входить до складу держкорпорації «Укроборонпром», виробив для Збройних сил України понад півсотні нових БТР-3.

«Ці нові броньовані машини, оснащені бойовими модулями з потужним гарматним і керованим ракетним озброєнням, посилили лави Збройних сил України та Національної гвардії», — наголошують у повідомленні.

Крім цього, силами заводу протягом 2016 року було відремонтовано близько 140 одиниць бронетехніки й іншого важкого озброєння. Більшість із них — силами ремонтних бригад, які відновлювали військову техніку безпосередньо в польових умовах зони АТО.

В «Укроборонпромі» нагадали, що «Київський бронетанковий завод» цього року завершив монтаж нового цеху з виробництва корпусів для БТР-3. Для цього підприємство організувало сучасне складально-зварювальне виробництво.

«Завдяки налагодженню нового етапу виробництва завод отримав можливість принципово, в рази збільшити виробництво, скоротити витрати і закласти новий технологічний потенціал підприємства. Це є ще одним важливим кроком у розвитку українського виробництва бронетанкової техніки», — йдеться в повідомленні.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ